• In English
 • Арсеній Яценюк виступає за публічні слухання в Парламенті щодо тарифоутворення
  опубліковано 16 вересня 2015 року о 17:12

  Арсеній Яценюк звернувся до керівництва Парламенту та членів коаліції провести у п’ятницю публічні слухання щодо тарифоутворення – «з того приводу, за скільки газ купується, за скільки продається, і як брешуть українські політики і на встановлених в Україні справедливих тарифах хочуть отримати додатково 2 чи 3% свого дешевого політичного рейтингу». Про це Глава Уряду заявив на засіданні Кабінету Міністрів в середу, 16 вересня.

  «Вважаю, що ми повинні не просто провести дискусію, а провести жорстку дискусію з конкретними фактами, документами і доказами», - наголосив він.

  Арсеній Яценюк звернувся до Національної комісії з регулювання енергетики і комунальних послуг, яка встановлює тарифи, взяти найактивнішу участь в цьому питанні: «Вони приймали рішення про встановлення тарифів».

  «Разом з Урядом ми готові до самої відкритої і відвертої і жорсткої дискусії. В тому числі і дискусії про те, як підписувалися газові договори зараз і раніше, які були економічні збитки і як нам складно виходити з цієї ситуації», - підкреслив він.

  «Звертаюсь до керівництва Парламенту, до членів коаліції - прийшов час розставити всі крапки над «і». Ми готові їх розставити», - сказав Арсеній Яценюк.