• In English
 • Новий керівник "Укрнафти" має якнайшвидше приступити до виконання обов'язків і почати наводити порядок в цій компанії, - Арсеній Яценюк
  опубліковано 16 вересня 2015 року о 17:07

  Сьогодні Кабінет Міністрів схвалює пропозицію Міністерства енергетики та вугільної промисловості України щодо підписання контракту з новим керівником компанії «Укрнафта», - наголосив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк на засіданні Уряду в середу, 16 вересня.

  Він нагадав, що держава володіє 51% акцій «Укрнафти», а 49% - приватні інвестори.

  Глава Уряду зазначив, що провів зустріч із новим генеральним директором ВАТ «Укрнафта» Марком Роллінзом: «Марк Роллінз погодився на те, щоби в контракті була чітка норма про те, що голова правління компанії «Укрнафта» бере на себе відповідні зобов’язання щодо ефективного управління компанією і виплати дивідендів, які належить державі. У тому числі це стосується погашення податкової заборгованості, яку має ця компанія».

  Арсеній Яценюк наголосив на важливості того, аби наглядова рада компанії «Укрнафта», невідкладно зібралася, як це передбачено статутом і «щоб новий керівник негайно приступив до виконання своїх обов’язків і починав наводити порядок в цій компанії».