• In English
 • МІП: Комісія готова виділити передавачі телеканалам ATR та ІРТА для відновлення мовлення
  опубліковано 16 вересня 2015 року о 17:26

  15 вересня в Міністерстві інформаційної політики України, під час чергового засідання Комісії з питань забезпечення стабільного функціонування системи національного телебачення і радіомовлення, було обговорено питання щодо відновлення мовлення кримськотатарського телеканалу ATR .

  У засіданні Комісії взяли участь представники: Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення, Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення, Українського центру радіочастот, а також генеральний директор каналу ATR Лєнур Іслямов.

  Під час обговорення члени Комісії, прийняли рішення про виділення аналогових ТБ-передавачів для відновлення мовлення кримськотатарського каналу ATR, а також запропонували 4 години радіомовлення на середніх хвилях на частоті 549 кГц.

  Разом з тим, рішенням Комісії було виділено 5 передавачів для телеканалу ІРТА, який вже розпочав технічні роботи для їх встановлення.

  Нагадаємо, що після закриття телеканалу ATR на Кримському півострові, Міністр інформаційної політики України Юрій Стець провів ряд зустрічей з представниками європейських неурядових організацій та послами країн ЕС з метою донесення інформації про необхідність всебічної підтримки телевізійного каналу. Зокрема, на початку квітня Міністр під час зустрічі з Головою Меджлісу кримськотатарського народу Рефатом Чубаровим запевнив, що кримськотатарським ЗМІ буде надано всебічне сприяння з боку держави.