• In English
 • 35 юних хокеїстів з ДЮСШ "Сокіл" (Київ) та ХК "Україночка" отримали повні комплекти екіпіровки
  опубліковано 16 вересня 2015 року о 09:48

  15 вересня Міністр молоді та спорту Ігор Жданов вручив повні комплекти нової хокейної форми та екіпірування від Профспілки гравців NHL (Національної Хокейної Ліги) вихованцям ДЮСШ «Сокіл» (Київ) та ХК «Україночка». Церемонія вручення відбулася на льодовій арені Палацу Спорту.

  Привітати хокеїстів також прийшли Надзвичайний та Повноважний посол Канади в Україні Роман Ващук, президент Федерації хокею України Анатолій Брезвін, відомий український хокеїст, директор хокейної ДЮСШ В'ячеслав Завальнюк.

  Міністр подякував благодійному фонду «Розтопи лід у серці» та його голові Ользі Долініній, а також Профспілці гравців NHL і програмі «Цілі та мрії» за надання 35 комплектів цієї форми (включаючи захист, ковзани, шоломи, ключки), посольствам США і Канади, та всім, хто долучився до цієї акції.

  "Разом із вами ми робимо дуже корисну та благородну справу. Незважаючи на складну ситуацію в країні, ми крок за кроком рухаємося вперед. Створюємо умови для того, щоб українські діти могли займатися хокеєм. Це особливо важливо сьогодні, враховуючи, що в ДЮСШ «Сокіл» також займаються діти-переселенці із зони АТО", - зазначив Ігор Жданов.

  Надзвичайний та повноважний Посол Канади в Україні Роман Ващук також привітав юних хокеїстів та хокеїсток із початком сезону і побажав їх тренерам успіхів в роботі.

  У свою чергу Ольга Долініна голова благодійного фонду «Розтопи лід у серці», який виграв відповідний грант профспілки NHL, висловила сподівання, що ця акція стане додатковим поштовхом у розвитку жіночого та юнацького хокею в Україні. «Незабаром за підтримки Посольства США вихованці ДЮСШ «Сокіл» та ХК «Україночка» поїдуть до Америки за програмою обміну», - повідомила вона.

  Як відомо, у 1999 Профспілка гравців NHL заснувала програму «Цілі і мрії» як можливість для гравців підтримувати хокей. Програма «Цілі і мрії» - найбільша програма з надання допомоги у розвитку хокею. Завдяки програмі 70000 дітей з 33 країн світу отримали хокейну екіпіровку на суму $ 22 млн. Найбільшою перешкодою для занять хокеєм є вартість екіпіровки. Мета програми - допомогти молоді, у якої немає фінансової можливості займатися хокеєм.