• In English
 • Міненерговугілля створює прозорі конкурентні умови роботи на ринку електроенергії
  опубліковано 15 вересня 2015 року о 11:05

  14 вересня 2015 року відбулося засідання  Комітету з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки на тему «Актуальні питання реформування ринку електричної енергії України. Підготовка пропозицій щодо проекту Закону України про ринок електроенергії».

  Робоча група Міністерства з підготовки законопроекту представила на Комітеті бачення щодо ключових зауважень, які надходили у ході публічного обговорення проекту цього документа.

  Під час слухань зазначено, що Міністерство демонструє послідовний підхід в узгодженні цього законопроекту із усіма зацікавленими сторонами в абсолютно публічному вимірі.

  У ході обговорення відбулася жвава дискусія, висловлено багато пропозицій від учасників ринку щодо тексту Закону.

  Янез Копач, директор Секретаріату Європейського Енергетичного Співтовариства зазначив, що представлений проект Закону - це спільний продукт Міністерства, галузевих експертів та Секретаріату, на підготовку якого витрачено багато місяців кропіткої роботи.

  Голова Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки Микола Мартиненко,  висловив упевненість, що новий Закон буде прийнято в цьому році.

  З боку Міненерговугілля та Енергетичного Співтовариства також висловлено сподівання, що невдовзі Україна отримає новий європейський закон, який запровадить прозорі конкурентні умови роботи на ринку електроенергії.

  Участь у слуханнях взяли народні депутати України, представники органів влади України, підприємств, установ, організацій енергетичної галузі, громадських організацій, експертів в галузі енергетики та інших зацікавлених осіб.