• In English
 • Ігор Жданов зустрівся із спортивною громадою Чернігівщини
  опубліковано 15 вересня 2015 року о 10:57

  Під час робочої поїздки в Чернігівську область Міністр молоді та спорту Ігор Жданов зустрівся із спортивною громадськістю області.

  Під час спілкування Ігор Жданов окреслив пріоритети роботи Міністерства. Найголовнішим, на його переконання, на сьогодні є підготовка збірної України до участі у 2016 році в Олімпійських Іграх в Ріо-де-Жанейро: "Маємо всі зусилля спрямувати на якісну підготовку української збірної до участі в Олімпійських Іграх. Вже отримали 30 ліцензій, з них дві вибороли спортсмени з Чернігівщини. Працюємо над підсиленням методичного і медичного супроводу збірних команд". 

  Ігор Жданов також розповів про важливі кроки у реформуванні спортивної галузі. Зокрема, детально розповів про державний експеримент із підвищення повноважень федерацій.  Підвищення автономії національних Федерацій з видів спорту дасть можливість об’єктивно підходити до формування збірних команд України, забезпечувати їх фінансову підтримку, і як результат – розраховувати на високі спортивні досягнення України.

  Міністр також звернув увагу на питання покращення матеріально-технічного стану об’єктів спортивної інфраструктури. Ігор Жданов наголосив, що місцеві органи виконавчої влади мають розуміти необхідність розвитку фізичної культури та спорту, всебічно підтримувати види спорту.

  Перший заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації Леонід Сахневич запевнив, що розвиток спорту, підтримка молоді, збереження здоров’я громадян є пріоритетом у роботі облдержадміністрації.

  Під час візиту Міністр відвідав Олімпійський навчально-спортивний центр «Чернігів», спеціалізовану дитячо-юнацьку спортивну школу олімпійського резерву з лижного спорту та Центр олімпійської підготовки з лижного спорту.

  Також Ігор Жданов взяв участь у церемонії нагородження переможців Чемпіонату України з біатлону.