• In English
 • Привітання Прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка до Дня фізичної культури і спорту
  опубліковано 12 вересня 2015 року о 09:00

  Дорогі друзі!

  Прийміть мої сердечні вітання з нагоди Дня фізичної культури і спорту!

  Це свято людей, які не лише у спорті, але і у житті хочуть бути швидше, вище, сильніше. Які гартують у собі рішучість, непохитність та волю до перемоги – якості, гранично необхідні всім нам у ці часи суворих випробувань.

  І ті, хто сходить на високі п’єдестали, і ті, хто долає невелику за олімпійськими мірками, але значущу для себе дистанцію, роблять свій внесок у здоров’я і гармонійний розвиток українського народу.

  Ми з великою пошаною дивимося на наших визначних спортсменів, які високо тримають синьо-жовтий стяг на міжнародних аренах. На олімпійців і паралімпійців, чемпіонів і призерів чемпіонатів світу, Європи, на лідерів юнацького спорту. Ваші досягнення звеличують країну, зміцнюють наш бойовий дух, вселяють наснагу, оптимізм та віру в майбутні перемоги.

  Велика шана спортсменам, які захищають честь України не тільки на стадіонах, а й на полі бою. Вони б’ються за нашу державу на фронті, вони в перших рядах волонтерських рухів з допомоги військовим, пораненим та тим, хто змушений залишити рідний край. Вони готують захисників Вітчизни і віддають отримані на спортивних аренах найвищі нагороди для зміцнення оборони країни. Низький Вам уклін та подяка. Світла память патріотам, що склали голови в цій війні за Незалежність. Герої не вмирають!

  Міцності всім, незламності і перемог!

   

  З повагою,

  Прем’єр-міністр України                                                                   Арсеній ЯЦЕНЮК