• In English
 • На Тернопільщині для учасників АТО зарезервували понад 650 гектарів землі
  опубліковано 11 вересня 2015 року о 10:24

  Землевпорядна служба та органи місцевого самоврядування Тернопільської області включили до переліку земель, що можуть бути надані учасникам АТО, 64 земельні масиви площею понад 650 гектарів.

  Земельні ділянки можуть бути використані для будівництва та обслуговування житлових будинків, ведення індивідуального садівництва та особистого селянського господарства.

  Найбільшу кількість земель землевпорядники зарезервували у Тернопільському районі – п’ять земельних масивів загальною площею 55,8 гектара. Ще по шість масивів визначили у Борщівському та Козівському районах. Площа земель складає 49,8 га та 47,5 га відповідно.

  «Ми продовжуємо пошук вільних земель, придатних для потреб учасників АТО. Для того, щоб максимально задовольнити вимоги військових, ми тісно співпрацюємо з органами місцевого самоврядування та спільно визначаємо земельні масиви», - відзначив Зіновій Безкоровайний, керівник землевпорядної служби Тернопільської області.

   

  Довідково

  Надання у власність земельних ділянок учасникам АТО здійснюється у порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення та надав документ, який посвідчує його участь в АТО.

  На сайті Держгеокадастру розміщена покрокова схема дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки. Роз’яснення складено з урахуванням запитів, які найчастіше надходять до земельного відомства.