• In English
 • Програма діяльності Уряду: звіт відбувається в режимі он-лайн
  опубліковано 11 вересня 2015 року о 10:22

  Уряд продовжує звітувати в режимі он-лайн про виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України. Наразі виконано понад 26% завдань, понад 36% - виконується та ще понад 36% заходів заплановано до роботи.

  Нагадаємо, що сайт program.kmu.gov.ua - це електронний звіт, в якому в режимі реального часу кожне міністерство публікує дані про стан виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України.

  Серед найбільш важливих змін, про які прозвітували міністерства,  - поліпшення якості надання адміністративних послуг щодо реєстрації місця проживання, видачі паспортних документів, державної реєстрації юридичних та фізичних осібпідприємців, об’єднань громадян, реєстрації речових прав, вирішення земельних питань, реєстрації автотранспортних засобів, оформлення посвідчень водія. Значно скорочено кількість та обсяги податкової звітності, розширено можливості безперешкодного дистанційного звітування та сплати податків. Зокрема, запроваджено систему електронного адміністрування ПДВ, сервіс «Електронний кабінет платника податків».

  Виконано і завдання щодо приведення актів законодавства у відповідність із Законом України «Про запобігання корупції». Кабінетом Міністрів України схвалено проекти Законів України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з прийняттям Закону України «Про запобігання корупції», «Про внесення змін до Податкового кодексу України у зв’язку з прийняттям Закону України «Про запобігання корупції» та «Про внесення змін до Митного кодексу України у зв’язку з прийняттям Закону України «Про запобігання корупції» та у серпні 2015 р. винесено документи на розгляд Верховної Ради України.

  У стадії виконання - розроблення проекту закону Про внесення змін до Закону України «Про дорожній рух» та запровадження на автомобільному транспорті європейських стандартів перевезень вантажів та пасажирів.

  Перелік виконаних завдань можна продовжувати, адже міністерства щодня розміщують інформацію про стан виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів. Для цього для кожного міністерства створена окрема рубрика, де перелічені всі завдання та етапи виконання. Тож всі бажаючі мають змогу не лише ознайомитися з переліком зробленого, а й відслідковувати темпи виконання кожним міністерством завдань Програми, зокрема й щодо розробки нормативно-правових актів та винесення їх на громадське обговорення.

  Найбільший відсоток виконаних завдань з Програми діяльності Уряду - у Міністерства юстиції, Міністерства соціальної політики, Міністерства оборони, Міністерства внутрішніх справ.