• In English
 • Арсеній Яценюк у Братиславі зустрівся з Головою Парламенту Словаччини Петером Пеллегріні
  опубліковано 10 вересня 2015 року о 18:22

  У четвер, 10 вересня, Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк в рамках робочого візиту до Братислави зустрівся з Головою Парламенту Словацької Республіки Петером Пеллегріні.

  Глава Уряду України підкреслив, що високо цінує відносини і партнерство України та Словаччини, яке ґрунтується на солідарності та конкретних справах.

  Арсеній Яценюк нагадав, що Парламент Словаччини одним із перших ратифікував Угоду про асоціацію України з ЄС.

  Прем’єр-міністр України також висловив вдячність за гуманітарні ініціативи словацького Парламенту, які стосуються, зокрема, лікування українських дітей із Луганщини.

  «Ми дуже цінуємо допомогу словацьких експертів, які співпрацюють з Урядом України, зокрема в сфері податкової реформи», - підкреслив Арсеній Яценюк.

  Петер Пеллегріні наголосив, що Словаччина підтримує Україну і завжди виступатиме з позиції цілісності і непорушності кордонів. Словацька позиція однозначна і щодо засудження незаконної анексії Криму, підкреслив Голова Парламенту Словаччини.

  Під час зустрічі сторони обговорили цілий комплекс питань двостороннього співробітництва, зокрема пожвавлення міжпарламентської співпраці, торгівельної взаємодії між Україною та Словаччиною,  питання прикордонного руху.

  Окремо обговорено безпекове питання та консолідацію зусиль для мирного врегулювання становища на сході України.