• In English
 • На Закарпатті урочисто відкрився ХVIІ Міжнародний фестиваль телерадіопрограм для національних меншин "Мій рідний край"
  опубліковано 10 вересня 2015 року о 18:23

  Сьогодні, 10 вересня, на Закарпатті відбулося офіційне відкриття ХVIІ Міжнародного фестивалю телерадіопрограм для національних меншин «Мій рідний край», співзасновниками якого є Державний комітет телебачення і радіомовлення України та Закарпатська ОДТРК.

  В урочистій церемонії відкриття взяв участь Голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко, який, зокрема, відзначив, що фестиваль за своїм форматом не має аналогів в Україні. Щороку він збирає на Закарпатті авторів фільмів та програм, що висвітлюють життя національних меншин, їхні культурні надбання та мистецьке розмаїття.

  Цього року серед учасників фестивалю – вітчизняні та зарубіжні телерадіоорганізації усіх форм власності, громадські організації, національно-культурні товариства, фонди, автори програм, власники авторських прав, продюсери  з України, Румунії, Словаччини, Угорщини, Німеччини, Сербії, Австрії, Швеції.

  Як зазначають організатори фестивалю, цьогоріч  на конкурс представлено 70 телевізійних робіт та 42 радіопрограми, які відображають життя окремих регіонів та адміністративних одиниць, на території яких компактно проживають етнічні групи.

  У рамках фестивалю розпочалися майстер-класи з обміну досвідом закордонних та українських ЗМІ.