• In English
 • Голова ДРС з робочим візитом перебуває у Польщі та бере участь у Економічному форумі
  опубліковано 09 вересня 2015 року о 15:31

  Протягом 7 - 11 вересня 2015 року у місті КриніцаЗдруй Республіки Польща проходить щорічний Економічний форум.

  По українських питаннях вже відбулися кілька секцій. У ході заходу учасники дискутували навколо сучасних європейських викликів - міграційна криза та агресія Росії проти України. На думку учасників, як ніколи актуальними є такі європейські цінності як солідарність, спільна безпека та свобода. 

  Голова ДРС Ксенія Ляпіна та старший науковий співробітник Національного інституту стратегічних досліджень  Дмитро Ляпін взяли участь у дискусії про шляхи подолання корупції в Україні.

  «Спільнота малого і середнього бізнесу сьогодні є зацікавленим антикорупційними гравцем. А дерегуляція і скасування штучних бар'єрів для бізнесу є потужним антикорупційними заходом», - зазначив Дмитро Ляпін у своєму виступі.

  У рамках Форуму планується провести дискусійну панель «Україна – реальні кроки до європейських бізнес стандартів» у ході якої презентувати Україну привабливою для інвестування європейськими компаніями, що сприятиме покращенню іміджу України серед європейських партнерів, а також свідчитиме про реальні кроки Уряду України та суспільства здійснити євроінтеграційні заходи та забезпечити соціально-економічний розвиток та співпрацю з країнами ЄС.

  Модератором згаданої дискусійної панелі виступить Голова Державної регуляторної служби України Ксенія Ляпіна. Також вона презентує учасникам Форуму стратегію дій ДРС з руйнування бар’єрів для ведення бізнесу. Робота в рамках дискусійної панелі дасть можливість краще зрозуміти очікування потенційних інвесторів та налагодити діалог про співпрацю.

  Нагадаємо, що протягом 20 років Форум є найбільшим і найважливішим місцем зустрічі світових лідерів політики і бізнесу в Центральній та Східній Європі. Його місія – формування сприятливого клімату для розвитку політичного та економічного співробітництва в Європі.