• In English
 • Прикордонники здійснили оформлення гуманітарної допомоги для жителів Донецька
  опубліковано 09 вересня 2015 року о 15:35

  Сьогодні у контрольному пункті в’їзду/виїзду «Зайцеве», що на лінії розмежування між силами АТО та незаконними збройними формуваннями, прикордонники оформили 3 автомобілі з гуманітарними вантажами для жителів Донецька.

  Прикордонники оформили два автомобілі «ДАФ» та транспортний засіб «Мерседес», які прямували до тимчасово неконтрольованої території. Вантажівки слідували з Дніпропетровська до Донецька та перевозили понад 22 тонни лікарських засобів у супроводі представників медичної гуманітарної організації «Лікарі без кордонів».

   

  Державна прикордонна служба повідомляє, що у разі виникнення проблемних питань під час оформлення гуманітарних вантажів,  можна звертатися за телефонами:

  начальник управління прикордонного контролю Департаменту охорони державного кордону Адміністрації Держприкордонслужби: (044) 239-84-54;

  відділ організації та технологій прикордонного контролю управління прикордонного контролю Департаменту охорони державного кордону Адміністрації Держприкордонслужби: (044) 527-63-67 або (044) 527-62-63.