• In English
 • Протягом січня - серпня 2015 року Контакт - центром ДФС надано понад 897 тис. відповідей на запитання платників податків та громадян
  опубліковано 09 вересня 2015 року о 13:30

  З початку 2015 року Контакт-центром Державної фіскальної служби надано 897,2 тис. відповідей на запитання платників податків та громадян. Більшість з них, 866,6 тис. – надано у телефонному режимі. Електронною поштою та факсом надано 28,3 тис. відповідей. З використанням автовідповідача користувачі отримали 2,3 тис. відповідей на свої запитання.

  Найчастіше суб`єктів господарювання цікавили питання податку на додану вартість, єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування, податку на доходи фізичних осіб та податку на прибуток підприємств.

  Для уникнення неоднозначного трактування положень законодавства відповіді надаються з використанням Бази знань. Це автоматизована база уніфікованих відповідей на запитання платників податків та громадян, яка постійно оновлюється та підтримується в актуальному стані.

  У січні – серпні 2015 року з використанням Бази знань платникам податків було надано 440 письмових консультацій. Станом на 1 вересня База знань налічує 13,5 тис. запитань – відповідей. 

  Для зручності суб`єктів господарювання та громадян Базу знань розміщено на головній сторінці офіційного веб-порталу Державної фіскальної служби у розділі «Запитання – відповіді з Бази знань» Загальнодоступного інформаційно-довідкового ресурсу.

  З початку року за допомогою ЗІР самостійно знайшли відповіді на свої запитання майже 1,7 млн. клієнтів офіційного веб-порталу ДФС.