• In English
  • Щодо обстановки на українсько-російському кордоні та в зоні проведення АТО
    опубліковано 09 вересня 2015 року о 13:24

    Протягом минулої доби обстрілів прикордонних підрозділів, контрольних пунктів, блокпостів, на яких несуть службу військовослужбовці Держприкордонслужби  України, не було.

    Терористи продовжували використовувати безпілотні літальні апарати для здійснення повітряної розвідки місць дислокації українських військових. Загалом вчора прикордонні наряди зафіксували політ 6 безпілотників. Всі вони рухалися на напрямку н.п. Сахарна, Сартана, Комінтернове та Маріуполь.

    Вздовж лінії розмежування тривають заходи направлені на припинення незаконного переміщення товарів та вантажів. Всього за добу прикордонними нарядами та зведеними мобільними групами, які діють в зоні проведення АТО, затримано 12 транспортних засобів. Автівками без належних документів намагалися провезти поза контрольними пунктами в’їзду/виїзду на територію, що тимчасово контролюється бойовиками, товари на суму більше 700 тисяч гривень. Зокрема, в районі н.п. Щастя та Новоайдар були затримані 2 автівки з металолом та алкогольними напоями. Інші 3 автомобілі зупинили поблизу н.п. Андріївка та Суха Балка. Вони перевозили косметику та м’ясопродукти на суму майже 200 тисяч гривень. Ще 5 транспортних засобів прикордонні наряди зупинили на контрольних постах «Новобахмутівка» та «Солодке». Автівки з парфумерією і побутовою технікою вартістю понад 300 тисяч гривень прямували в об'їзд контрольного пункту «Бугас». Наразі транспортні засоби з товарами передані представникам фіскальної служби для прийняття правового рішення.