• In English
 • За 8 місяців 2015 року Держфінінспекція в Сумській області відшкодувала втрат на 22 млн. грн.
  опубліковано 08 вересня 2015 року о 11:13

  Фахівці Держфінінспекції в Сумській області упродовж січня-серпня 2015 року забезпечили відшкодування втрат фінансових ресурсів, виявлених за результатами контрольних заходів, на суму 22,1 млн. грн. Так, до бюджетів різних рівнів, установ і підприємств загальнодержавної і комунальної форм власності додатково надійшло понад 7 млн. грн. доходів, відшкодовано незаконних, нецільових витрат і недостач ресурсів – 15,1 млн. грн.

  За матеріалами інспекції правоохоронні органи розпочали 28 досудових розслідувань, а також вручили 23 письмових повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

  До суду пред'явлено 40 позовів щодо відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на загальну суму 10,9 млн. грн.

  За допущені порушення 250 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 19 посадових осіб звільнено із займаних посад.

  З метою запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, отриманих злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України направлено відомості про фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму 14 млн. грн.