• In English
 • Мінінфраструктури розпочинає конкурс на очільника Укрпошти
  опубліковано 08 вересня 2015 року о 10:52

  Міністр інфраструктури Андрій Пивоварський прийняв рішення про оголошення конкурсного відбору для заміщення вакантної посади генерального директора Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта», як особливо важливого для економіки підприємства.

  Відповідний наказ підписано вчора, 07 вересня.

  Конкурс відбудеться у відповідності до порядку проведення відбору керівників особливо важливих для економіки підприємств. Основні його відмінності в тому, що:

  ·          кваліфікаційні вимоги до кандидатів затверджує комітет з призначення керівників особливо важливих для економіки підприємств Мінекономрозвитку;

  ·          постійно діюча комісія Міністерства інфраструктури після заслуховування конкурсних пропозицій відбирає від 2 до 5 фіналістів, кандидатури яких передає комітету з призначень Мінекономрозвитку, який після  розгляду на своєму засіданні обирає переможця.

  За новими правилами розкриття документів та захист конкурсних пропозицій відбувається одразу, на одному засіданні комісії. Оголошення про проведення конкурсу разом з кваліфікаційними вимогами до кандидатів та матеріалами для підготовки пропозицій буде опубліковане на офіційному сайті Міністерства інфраструктури протягом 10 днів після затвердження кваліфікаційних вимог до претендентів комітетом з призначення керівників особливо важливих для економіки підприємств Мінекономрозвитку.

  Заяви для участі у конкурсі прийматимуться протягом 21 календарного дня після оприлюднення оголошення.