• In English
 • Щодо обстановки на українсько-російському кордоні та у зоні проведення АТО
  опубліковано 05 вересня 2015 року о 12:29

  Протягом доби обстановка в зоні проведення антитерористичної операції залишалася досить складною.  

  Терористи вже декілька днів поспіль обстрілюють блокпост «Мар’їнка», на якому несуть службу прикордонники та військовослужбовці ЗСУ. Російські найманці з мінометів, гранатометів та стрілецької зброї  протягом декількох годин вели вогонь по позиціях українських військових з н.п. Олександрівка, що на неконтрольованій території. Постраждалих серед українських військових немає.

  Учора під час здійснення перевірочних заходів на контрольному посту «Солодке» прикордонники виявили 11 громадян з підробленими документами, які їхали на легкових автомобілях з міста Донецьк. Усіх затриманих передано співробітникам Маріїнського РВ УМВ України в Донецькій області.

  Вздовж лінії розмежування продовжуються заходи щодо припинення незаконного переміщення товарів та вантажів. Всього за добу прикордонними нарядами та зведеними мобільними групами, які діють у зоні проведення АТО, затримано 9 транспортних засобів. Автівки перевозили без належних документів більше 10,5 тонн продуктів м’ясної продукції та фармацевтичних виробів, вартістю понад 800 тисяч гривень. Крім того, автомобілі намагались об’їхати контрольні пункти, що були на їх шляху. Наразі транспортні засоби з товарами передані представникам фіскальної служби для прийняття правового рішення.