• In English
 • Андрій Пивоварський: "Кабінет Міністрів звільнив Дениса Антонюка з посади голови Державіаслужби"
  опубліковано 04 вересня 2015 року о 19:09

  Міністр інфраструктури Андрій Пивоварський 4 вересня під час брифінгу повідомив про звільнення голови Державної авіаційної служби України Дениса Антонюка. Відповідне рішення було прийнято 4 вересня Кабінетом Міністрів України.

  Виконання обов’язків голови ДАС тимчасово покладено на заступника директора департаменту льотної експлуатації – начальника управління виконання польотів – державного інспектора з авіаційного нагляду за льотною експлуатацією Державної авіаційної служби Едуарда Дьоміна. А найближчим часом буде оголошено відкритий конкурс на заміщення посади очільника Державіаслужби.

  «Розслідування діяльності очільника Державіаслужби завершено. На підставі даних розслідування  сьогодні за моїм поданням Кабінет Міністрів прийняв рішення звільнити Дениса Антонюка. Рішення є фінальним. Ми дотримались всієї процедури», – підкреслив Андрій Пивоварський.

  Як повідомив Андрій Пивоварський, 4 вересня знято гриф «Для службового користування» з акта службового розслідування від 17 липня 2015 року щодо можливого неналежного виконання службових обов’язків головою Державної авіаційної служби України Денисом Антонюком, проведеного на виконання доручення Прем’єр-міністра України від 2 липня 2015 року.

  Результати розслідування доступні для громадськості на сайті Міністерства.

  Нагадаємо, що на виконання доручення Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка від 02.07.2015 № 27264/1/1-15 та відповідно до Порядку проведення службового розслідування стосовно осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13.06.2015 № 950, наказів Нацдержслужби від 03.07.2015 № 147 і від 10.07.2015 № 153, Нацдержслужбою спільно з Міністерством інфраструктури проведено службове розслідування у Державній авіаційній службі України.