• In English
 • Ігор Жданов обговорив із керівництвом Івано-Франківщини перспективи розвитку спортивної інфраструктури області
  опубліковано 04 вересня 2015 року о 15:45

  4 вересня триває робоча поїздка Міністра молоді та спорту Ігоря Жданова на Івано-Франківщину.

  Із першим заступником голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації Сергієм Басарабом, заступником голови Івано-Франківської обласної ради Олександром Левицьким, керівниками структурних підрозділів обговорили можливості розвитку спортивної інфраструктури на Івано-Франківщині.

  “Області не вистачає масштабних споруд. Ми говорили, в тому числі, про можливості добудови стадіону “Рух”, який не можуть добудувати кілька років. Є Фонд регіонального розвитку, який створений для допомоги інфраструктурних проблем. В цьому році він складав три мільярди і за його допомогою нам вдалося добудувати стадіон “Поділля” в Хмельницькому.

  Я готовий сприяти керівництву Івано-Франківської області у зверненні до Фонду на предмет добудови стадіону”, - наголосив Ігор Жданов під час зустрічі.

  Міністр зауважив, що можливості держави сьогодні обмежені, але він переконаний, що разом із органами місцевого самоврядування та за підтримки приватних інвесторів ми змінимо цю ситуацію: “Я неодноразово наголошував, що ми маємо розвивати державно-приватне партнерство для розбудови інфраструктури, у тому числі і спортивної. Маємо вже чимало позитивних прикладів такого партнерства”.

  Також під час зустрічі обговорили фінансування ДЮСШ в області, роботу із молодіжними організаціями.

  Нагадаємо, що 4 вересня Міністр молоді та спорту Ігор Жданов перебуває з робочою поїздкою в Івано-Франківській області.