• In English
 • Кабмін звільнив керівника Державіаслужби, є подання на звільнення голови Митної служби та пропозиції щодо відповідальності посадовців МОЗ, - Арсеній Яценюк
  опубліковано 04 вересня 2015 року о 15:41

  Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк повідомив, що в п’ятницю, 4 вересня, Кабінет Міністрів ухвалив рішення про звільнення з посади Голови Державної авіаційної служби Дениса Антонюка.  

  Його було звільнено «після проведення низки службових розслідувань», - повідомив Глава Уряду.

  Арсеній Яценюк також повідомив, що сьогодні до Уряду внесено подання про звільнення заступника керівника Державної фіскальної служби, керівника Митної служби Костянтина Лікарчука. У зв’язку із цим Прем’єр-міністр висловив подяку Голові Одеської ОДА за позицію в цьому питанні, зазначивши його виступ на засіданні Кабінету Міністрів України щодо корупції на митниці.

  Крім того, Глава Уряду повідомив, що Кабінет Міністрів завершив розслідування в Міністерстві охорони здоров'я. «Всі грифи «таємно» зняті з усіх розслідувань. І на рішення Уряду будуть внесені відповідні пропозиції щодо звільнення посадовців Міністерства охорони здоров'я і, відповідно, притягнення до відповідальності посадовців Міністерства охорони здоров'я», - наголосив він.

  «Це - яскравий взірець того, що якщо у нас піднімається проблема в країні, то ця проблема повинна вирішуватися», - зазначив Арсеній Яценюк.

  Він також зазначив, що технічна місія Європейського Союзу щодо лібералізації візового режиму з Україною, яка перебуває зараз в Києві,  високо оцінила дії Уряду стосовно боротьби з корупцією.