• In English
 • У Міністерстві оборони відбулася зустріч української делегації з представниками Міжнародного комітету Червоного Хреста
  опубліковано 04 вересня 2015 року о 14:36

  У Міністерстві оборони відбулася зустріч української делегації з представниками Міжнародного комітету Червоного Хреста – заступником голови делегації Ніколя Фльорі, медичним координатором Оскаром Авогарді та фахівцем з медичних питань Віталієм Стециком. Від Міністерства оборони були присутні заступник Міністра оборони України Юрій Гусєв, директор Військово-медичного департаменту Міністерства оборони України генерал-майор медичної служби Андрій Верба.

  Сторони обговорили перспективи співпраці з Міжнародним комітетом Червоного Хреста, зокрема, проведення семінарів та підготовки лікарів щодо медичної допомоги від вогнепальних та мінно-вибухових уражень у закладах охорони здоров’я. Також були обговорені напрямки подальшої співпраці, в тому числі надання Міжнародним комітетом Червоного Хреста вакцин проти укусів змій та комах.

  Міжнародний комітет Червоного Хреста від початку загострення ситуації на Сході України постійно допомагає постраждалим від конфлікту не тільки наданням медичної допомоги та забезпечення лікарськими засобами, а й сприяє у відновленні водопостачання, забезпеченням їжею в постраждалих регіонах, отримання будівельних матеріалів (цемент, цегла, пиломатеріали та покрівельні матеріали). Сьогодні все це відбувається в тісній взаємодії з Міністерством оборони України.

  Під час зустрічі було прийнято рішення поглиблювати співпрацю, більш тісно координувати надання допомоги населенню та рухатися до мирного врегулювання конфлікту.