• In English
 • Щодо обстановки на українсько-російському кордоні та в зоні проведення АТО
  опубліковано 04 вересня 2015 року о 14:28

  Протягом минулої доби обстрілів прикордонних підрозділів, контрольних пунктів, блокпостів, на яких несуть службу військовослужбовці Держприкордонслужби  України, не було.

  Учора прикордонники під час здійснення перевірочних заходів у контрольному пункті в'їзду/виїзду «Бугас» виявили під обшивкою передньої панелі легкового автомобіля приховані 80 тисяч гривень. Виявлені кошти та транспортний засіб передано компетентним органам.

  На контрольному посту  «Верхньоторецьке» житель м. Дзержинськ, який прибув автомобілем «ДЕУ» на виїзд до неконтрольованої території, намагався домовитися з прикордонниками щодо незаконного переміщення  півтонни кави в зернах. Оскільки у водія належних документів на товар не було, він вирішив за неправомірну вигоду у сумі 500 гривень владнати це питання. Факт спроби дачі хабара зафіксовано та поінформовано співробітників  МВС.

  Вздовж лінії розмежування продовжуються заходи щодо припинення незаконного переміщення товарів та вантажів. Всього за добу прикордонними нарядами та зведеними мобільними групами, які діють в зоні проведення АТО, затримано 11 транспортних засобів. Автівками без належних документів намагалися провезти поза контрольними пунктами в’їзду/виїзду на територію, що тимчасово контролюється бойовиками, товарів на суму понад 800 тисяч гривень. Наразі транспортні засоби з товарами передані представникам фіскальної служби для прийняття правового рішення.