• In English
  • Пенсійний фонд готовий до здійснення підвищених соціальних виплат, ініційованих Урядом з 1 вересня
    опубліковано 04 вересня 2015 року о 14:20

    Пенсійний фонд готовий до здійснення підвищених соціальних виплат, ініційованих Урядом з 1 вересня. Про це заявив під час брифінгу на початку Прямої телефонної лінії Кабінету Міністрів Голова Правління Пенсійного фонду Олексій Зарудний у п‘ятницю, 4 вересня.

    «Урядом прийнято рішення про підвищення з 1 вересня пенсійних виплат. Зокрема, уже з вересня, а не з грудня, як планувалося раніше,  з 949 грн. до 1074 грн. підвищується розмір мінімальної пенсії», - зазначив  Олексій Зарудний. Він підкреслив, що, відповідно, підвищуються всі складові пенсійних виплат, які розраховуються з розміру мінімальної пенсії. Це, зокрема, доплати за понаднормовий стаж, надбавки учасникам бойових дій, інвалідам війни тощо.

    «Пенсійним фондом вже проведено всю необхідну підготовчу організаційно-технічну роботу для того, щоб наші пенсіонери отримали пенсії в нових розмірах, - розповів Олексій Зарудний. - І буквально упродовж кількох днів після того, як будуть ухвалені зміни до закону про державний бюджет, Пенсійним фондом буде забезпечено виплату пенсій в нових розмірах».