• In English
 • З 15 вересня розпочнуться перевірки готовності регіонів до зими
  опубліковано 04 вересня 2015 року о 11:16

  З 15 вересня розпочнуться перевірки готовності регіонів до зими. Про це сказав заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Едуард Кругляк під час селекторної наради за участю центральних органів виконавчої влади, обласних та Київської міської державних адміністрацій.

  Він зазначив, що показники, які надали обласні та Київська міська державні адміністрації дозволяють забезпечити стовідсоткову технічну готовність до опалювального сезону до 1 жовтня. Проте, задля забезпечення належного контролю, з 15 вересня фахівці Мінрегіону розпочнуть перевірки стану виконаних робіт на місцях.

  «Підготовка йде за чотирма основними напрямками: житловий фонд та об’єкти соціальної сфери,  теплове, водопровідно-каналізаційне та дорожньо-мостове господарства. Загалом по Україні заплановано комплексно підготувати до осінньо-зимового періоду 160 тис. будинків. Станом на 1 вересня підготовлено до зими майже 137 тис. будинків», - зазначив Едуард Кругляк.

  Також, за його даними, з майже 38 тис. об’єктів соціальної сфери – шкіл, дитячих садочків, закладів охорони здоров’я - підготовлено 36,5 тисяч.

  Щодо теплового господарства, то стан технічної підготовки перевищує 83%. На цьому ж рівні й готовність об’єктів водопровідно-каналізаційного господарства.

  «Регіонами виконано капітальний ремонт 3,1 млн. кв. м дорожнього покриття вулиць і доріг, підготовлено до роботи в зимовий період 4,7 тис. одиниць спецтехніки і залучено додатково 3 тис. одиниць, підготовлено 136 тис. одиниць спецінструментів, заготовлено 687 тис. тонн посипкового матеріалу та реагентів», - сказав Едуард Кругляк.

  У свою чергу начальник Управління економіки систем життєзабезпечення Наталія Хоцянівська зазначила, що на початок опалювального сезону головним механізмом забезпечення соціального захисту найбільш вразливих верств населення є Програма житлових субсидій. Вона наголосила, що для того, щоб Програма ефективно спрацювала потрібно провести широку інформаційну роботу серед людей. Тож було вирішено розмістити коротку інформацію про Програму житлових субсидій  на зворотній стороні платіжних квитанцій. За словами Наталії Хоцянівської, такі платіжки вже почали виготовляти за серпень місяць поточного року у м. Києві.