• In English
  • Прикордонники здали донорську кров для військовослужбовців Національної гвардії
    опубліковано 03 вересня 2015 року о 16:35

    Сьогодні понад 30 прикордонників здали донорську кров для військовослужбовців Національної гвардії України, котрі 31 серпня постраждали внаслідок вибуху біля Верховної Ради України.

    Акцію підтримки під назвою «Ми з тобою однієї крові» військовослужбовці прикордонного відомства провели в Головному військовому клінічному госпіталі Міністерства оборони України. Добровільно здати кров приїхали солдати та офіцери мобільного прикордонного загону, Окремої комендатури охорони і забезпечення та Головного центру зв’язку, автоматизації та захисту інформації Державної прикордонної служби України.

    Загалом протягом кількох годин прикордонники-донори здали понад 13 літрів крові. Варто зазначити, що «зелені кашкети» одними з перших зголосились підтримати своїх побратимів, оскільки спільно з військовослужбовцями Національної гвардії України несуть бойове чергування на багатьох блокпостах у зоні проведення АТО, а також беруть участь у заходах з  посилення Придністровського сегменту  українсько-молдовського кордону.