• In English
 • У Міноборони запрацювала автоматизована система обліку житла та нерухомого майна
  опубліковано 03 вересня 2015 року о 16:26

  У Міноборони запрацювала автоматизована система обліку житла та нерухомого майна. Про це сьогодні, 3 вересня, повідомив заступник Міністра оборони України Юрій Гусєв під час брифінгу у прес-центрі Кабінету Міністрів України.

  Він наголосив, що це перша і єдина система управління ресурсами підприємств з використанням технології SAP, запроваджена серед силових відомств України.

  Ідея створення цієї системи виникла у березні. І у рекордні строки нам вдалося її запровадити”, – зазначив Юрій Гусєв.

  Цей проект покликаний унеможливити корупційні дії в питаннях управління нерухомим військовим майном та забезпечення житлом військовослужбовців. Він дозволить вести облік нерухомого майна оборонного відомства в режимі он-лайн.

  За словами голови Ради волонтерів Міністерства оборони України Давида Арахамії, впровадження проекту в рекордні строки та без жодних фінансових витрат з боку Міноборони стало можливим завдяки значному внеску Національної академії наук України.

  Чималий внесок у розробку та впровадження автоматизованої системи обліку житла та нерухомого майна зробили й співробітники центру воєнно-стратегічних досліджень Національного університету оборони України імені Івана Черняховського.

  На даний час у зазначеній інформаційній системі працює понад 100 представників квартирно-експлуатаційних підрозділів Збройних Сил України, а база даних складає близько 80 000 облікових записів.