• In English
 • Щодо обстановки на українсько-російському кордоні та у зоні проведення АТО
  опубліковано 03 вересня 2015 року о 13:15

  Обстановка у зоні проведення антитерористичної операції залишається напруженою. Протягом доби російські найманці продовжували порушувати режим припинення вогню.

  Терористи здійснили мінометний обстріл блокпосту «Мар’їнка», на якому несуть службу прикордонники та військовослужбовці ЗСУ. Стрільба велася з н.п. Олександрівка, що на неконтрольованій території. Постраждалих серед українських військових немає.

  У межах Донецької області прикордонні наряди зафіксували політ 2 безпілотників, які бойовики використовували для здійснення повітряної розвідки місць дислокації українських військових.

  Вздовж лінії розмежування продовжуються заходи щодо припинення незаконного переміщення товарів та вантажів. Всього за добу прикордонними нарядами та зведеними мобільними групами, які діють в зоні проведення АТО, затримано 3 транспортні засоби. Автівки перевозили без належних документів алкогольні напої, м’ясну продукцію та живі свині на суму  понад 300 тисяч гривень. Крім того, автомобілі намагались об’їхати контрольні пункти, що були на їх шляху. Наразі транспортні засоби з товарами передані представникам фіскальної служби для прийняття правового рішення.