• In English
 • На Прикарпатті стартував набір до нової поліції
  опубліковано 03 вересня 2015 року о 12:31

  Сьогодні, 3 вересня, з 9.00 в приміщенні Івано-Франківського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. І.Франка (вул. Незалежності, 42) офіційно відкрився пункт прийому анкет до нової патрульної поліції.

  В урочистій церемонії взяли участь Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, начальник управління патрульної поліції в м. Києві Олександр Фацевич, керівництво ГУМВС України у Івано-Франківській області та керівники органів місцевої влади.

  «По всій державі йде реформа МВС. Нова поліція вже працює у Львові та Одесі. Ми здобули підтримку громадськості. Сьогодні ми починаємо конкурсний відбір до нової поліції Івано-Франківська. До 18 вересня буде набрано 200 кандидатів до нової патрульної служби. Вже у січні поліцейські вийдуть на вулиці міста», – наголосив глава МВС України.

  У свою чергу Олександр Фацевич закликав усіх бажаючих, які хочуть змінити правоохоронну систему свого міста на краще, подавати заявки до нової поліції. Також він звернувся до працівників міліції із пропозицією взяти участь у формуванні нової поліції Івано-Франківська.

  Як підкреслив начальник ГУМВС України у Івано-Франківській області Віктор Шкутов, сьогодення є визначальним у зміні правоохоронної системи, у зміні відношення суспільства до міліції.

  Нагадаємо, що прийом анкет до підрозділу патрульної поліції Івано-Франківська триватиме з 3-го до 18-го вересня 2015 року.