• In English
 • Місцеві бюджети Львівщини отримали 2,4 мільйона гривень від продажу на конкурентних засадах прав оренди землі
  опубліковано 03 вересня 2015 року о 10:31

  У Львівській області впродовж 2015 року на земельних аукціонах землевпорядна служба продала право оренди на 54 земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності. Інвестори перерахували до місцевих бюджетів регіону 2,4 млн. грн. плати за користування землею. Ділянки загальною площею 1 358,6 га використають для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

  В ході проведених земельних торгів річна орендна плата збільшилася майже втричі, з 0,8 млн. грн. стартової ціни до 2,4 млн. гривень. Переможцями у боротьбі за право оренди земель на Львівщині стали місцеві агровиробники та фермери, великі сільськогосподарські компанії та агропідприємства.

  «У цьому році фахівці Держгеокадастру Львівщини організували вісім земельних аукціонів. Результати торгів свідчать про збільшення кількості інвесторів, готових вкладати гроші у розвиток аграрного сектору нашого регіону»,- відзначає Андрій Кавецький, начальник Головного управління Держгеокадастру у Львівській області.

  Наступний земельний аукціон на Львівщині відбудеться 15 вересня 2015 року. Землевпорядники планують продати права оренди на 13 земельних ділянок сільськогосподарського призначення площею 512,8 гектарів. Наділи розташовані на території Мостиського (6), Миколаївського(1), Буського (1), Самбірського (3) та Радехівського (2) районів області.

  Довідково

  Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

  Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площі та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні торги».