• In English
 • Щодо обстановки на українсько-російському кордоні та в зоні проведення АТО
  опубліковано 02 вересня 2015 року о 14:42

  Протягом минулої доби обстрілів прикордонних підрозділів, контрольних пунктів, блокпостів, на яких несуть службу військовослужбовці Держприкордонслужби та Збройних Сил України, не було.

  В межах Донецької та Луганської областей прикордонні наряди та підрозділи ЗСУ зафіксували політ 3 безпілотників, які бойовики використовують для здійснення повітряної розвідки місць дислокації українських військових.

  Учора прикордонники під час здійснення перевірочних заходів у контрольному пункті в'їзду/виїзду «Зайцеве» затримали двох громадян України, які, ймовірно, причетні до діяльності незаконних збройних формувань. Виявлених осіб передано співробітникам Артемівського РВ УМВС України в Донецькій області.

  Вздовж лінії розмежування продовжуються заходи щодо припинення незаконного переміщення товарів та вантажів. Всього за добу прикордонні наряди та зведені мобільні групи, які діють в зоні проведення АТО, затримали 4 транспортні засоби, які перевозили товари на суму понад 2 мільйони гривень.

  Зокрема, в районі н.п. Кордюмівка прикордонний наряд затримав два транспортні засоби, якими зловмисники, в об’їзд контрольного пункту «Зайцеве», намагалися перевезти на непідконтрольну територію 300 кілограмів м’ясної продукції на суму близько 20 тисяч гривень. Під час перевірки у водіїв належних документів на вантаж не було. Також зведена мобільна група затримала два автомобілі з вантажами, які слідували з непідконтрольної українській владі території. В районі н.п. Щастя (Луганська обл.) правоохоронці затримали автівку з вантажем майже 20 тонн брухту чорних металів, яка слідувала без належних документів в об'їзд КПВВ «Лисичанськ». Крім того, в районі н.п. Новолуганське (Донецька обл.) на об’їзних дорогах зведена група затримала транспортний засіб з тютюновими виробами, попередня сума оцінки яких склала 2 мільйони гривень. Зловмисник намагався оминути КПВВ «Зайцеве» та без належних документів перемістити 270 ящиків з сигаретами.

  Виявлені транспортні засоби передано співробітникам фіскальної служби для прийняття правового рішення.