• In English
 • У ВДВ ЗС України розробили єдину методику організації занять з бойової підготовки з мобілізованими військовослужбовцями
  опубліковано 01 вересня 2015 року о 17:11

  На базі навчального центру Високомобільних десантних військ Збройних Сил України, що на Житомирщині, під керівництвом начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України генерал-полковника Віктора Муженка пройшло інструкторсько-методичне заняття щодо вироблення єдиної методики в організації та проведенні занять з бойової підготовки з військовослужбовцями, призваними за мобілізацією. У заході взяв участь керівний склад Генерального штабу, Високомобільних десантних військ, бойової підготовки командувань видів, оперативних командувань, навчальних центрів.

  Протягом заняття учасники заходу на 16 навчальних місцях ознайомилися з тим, яким чином здійснюється бойова підготовка мобілізованих військовослужбовців, які поповнили лави Високомобільних десантних військ. Зокрема, спостерігали за плановими заняттями  підготовки фахівців ППО, які виконували новітні вправи щодо враження наземних та повітряних цілей, дії відділення та ведення стрільби при підтримці танку. Розрахунки з станкових автоматичних гранатометів відпрацьовували ведення зосереджувального вогню та «віялом», військовослужбовці протитанкових керованих засобів здійснювали пуски по дальніх та ближніх рубежах, по броньованих цілях.

  Крім того, учасники  заняття оглянули навчальні місця, на яких воїни проходять психологічну підготовку, спостерігали за діями медиків-десантників під час надання першої медичної допомоги пораненим військовикам на полі бою, їх евакуацією до мобільного польового експедиційного госпіталю ВДВ, та безпосередньо  етапи роботи у ньому.

  «Головним завданням заходу є вдосконалення методики організації та проведення занять з бойової підготовки з військовослужбовцями, призваними за мобілізацією до Збройних Сил, нарощуючи їх інтенсивність, якість. Багато нового, сучасного втілено у навчальні програми, але ще немало потрібно зробити», – наголосив генерал-полковник Віктор Муженко.