• In English
 • У Івано-Франківській області учасники АТО отримають 640 земельних ділянок
  опубліковано 01 вересня 2015 року о 17:22

  На Івано-Франківщині учасники АТО отримають у власність 640 земельних ділянок площею 106,3 гектара. Землевпорядна служба області ухвалила 203 рішення про надання дозволів на розробку проектів землеустрою на землі загальною площею 24,4 гектара. Ще 437 таких рішень прийняли органи місцевого самоврядування. На території місцевих громад військові отримають 81,9 гектара земель.

  З початку запровадження ініціативи про забезпечення учасників АТО земельними ділянками в Івано-Франківській області військовослужбовці вже отримали у власність 57 ділянок. З цієї кількості 20 наділів площею 2,56 га військовим передали за рішенням землевпорядної служи регіону. Ділянки використають для ведення садівництва, особистого селянського господарства та індивідуального дачного будівництва. Ще 37 земельних ділянок площею 6,4 га учасники АТО отримали в межах населених пунктів. Ці землі використають для будівництва житлових будинків, господарських споруд та ведення особистого селянського господарства.

   

  Довідково

  Надання у власність земельних ділянок учасникам АТО здійснюється у порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення та надав документ, який посвідчує його участь в АТО.

  На сайті Держгеокадастру розміщена покрокова схема дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки. Роз’яснення складено з урахуванням запитів, які найчастіше надходять до земельного відомства.