• In English
 • У столиці посилено охорону центральної частини міста, - МВС
  опубліковано 01 вересня 2015 року о 13:50

  Керівництвом МВС прийнято рішення щодо посилення патрулювання центральної частини міста Києва. Зазначені заходи здійснюються з метою забезпечення безпеки мешканців міста, запобігання порушенням громадського порядку та попередженням можливих провокацій.

  До патрулювання у місті Києві також залучені придані сили з інших регіонів України: 1250 працівників ОВС та 950 військовослужбовців НГУ.

  Крім того, організовані чотири спеціальних маршрути патрулювання з використанням бронеавтомобілів «КрАЗ Кугуар» з 8 членами екіпажу у кожній машині.

  Перший маршрут – від Європейської площі до Площі Слави, другий – від Європейської до Бессарабської площі,  третій – від ЦВК до Палаці Спорту (вул. Басейна). Четверта бронемашина знаходиться в резерві в центрі міста та може бути задіяна у разі необхідності.

  МВС звертається до громадян з проханням поставитися з розумінням до необхідності посилення охорони громадського порядку та просить допомагати патрульним і повідомляти про підозрілі предмети та спроби провокацій.