• In English
 • Ми очікуємо зниження кредитної ставки банків по кредитах на утеплення помешкань українців, - Геннадій Зубко
  опубліковано 28 серпня 2015 року о 19:35

  Після рішення Національного банку України про зменшення облікової ставки, ми очікуємо, що державні банки - партнери програми Уряду по впровадженню енергоефективних заходів знизять кредитну ставку по кредитах, які беруть українці для проведення термомодернізації своїх домівок.

  Про це сказав Віце-прем'єр-міністр - Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко під час засідання Уряду в п'ятницю.

  «Цей крок дозволить підсилити мотивацію українців до проведення енергозбереження», - переконаний Геннадій Зубко.

  Віце-прем'єр-міністр України нагадав, що Уряд виділив 343 млн. грн. на державну програму енергозбереження на 2015 р., які спрямовуються на компенсацію частини кредитів, які можуть взяти громадяни або ОСББ і провести утеплення помешкань, будинків, заміну вікон та джерел, встановлення негазових котлів.

  «Урядом також прийнята постанова, за якою збільшується до 70% відшкодування  таких кредитів для громадян, які мають право на отримання субсидій», - наголосив він.

  «З початку реалізації програми стимулювання населення до впровадження енергоефективних заходів видано 21 052 кредити на загальну суму 357,0 млн. грн.», - зазначив урядовець.

  Геннадій Зубко додав, що в середньому на область припадає близько 877 кредитів.

  «22 області вже підписали меморандум про співпрацю з Держенергоефективності, згідно з яким вони зобов'язуються також компенсувати коштами місцевого бюджету частину кредитів, які беруть громадяни та ОСББ на проведення термомодернізації», - сказав він.