• In English
 • Впродовж місяця комісія Мінрегіону перевірить стан готовності областей до опалювального сезону, - Геннадій Зубко
  опубліковано 27 серпня 2015 року о 09:21

  З 15 вересня комісія Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства проїде по всіх ключових містах  і подивиться стан підготовки до опалювального сезону.

  Про це сказав Віце-прем'єр-міністр - Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко під час  розширеного засідання Уряду у середу.

  «Впродовж вересня будуть складені відповідні акти про стан готовності житлово-комунального господарства в регіонах до зими», - наголосив Геннадій Зубко.

  Віце-прем'єр-міністр поінформував, що в цілому по країні заплановано комплексно підготувати до осінньо-зимового періоду 160 тис. будинків.

  «За інформацією обласних та Київської міської держадміністрацій, станом на 15 серпня 2015 підготовлено до зими майже 118 тис. будинків або 73% від плану», - сказав він.

  Крім того, готуються до осінньо-зимового періоду майже 38 тис. об’єктів соціальної сфери, у тому числі: 17,5 тис. шкіл,  12,6 тис. дитячих садочків,  7,8 тис. закладів охорони здоров’я.

  «Станом на 15 серпня 2015 року було підготовлено 80% об’єктів соціальної сфери  - 30,4 тис.», - повідомив урядовець.

  «Також по країні вже підготовлено до роботи в зимових умовах 75% котелень», - додав він.