• In English
 • На забезпечення військових квартирами в Державному бюджеті 2015 року передбачено 1, 140 млрд. грн.
  опубліковано 22 серпня 2015 року о 09:53

  У 2015 році у Державному бюджеті для Міністерства оборони передбачено 1,140 млрд. грн. на забезпечення житлом військовослужбовців. Про це сказав Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко у п’ятницю під час відвідування 95-ї окремої аеромобільної бригади в Житомирі.

  «Сьогодні Україна проходить важкі випробування. Наші військові на східних рубежах захищають країну і дають відсіч терористам, даючи нам впевненість у перемозі», - сказав Геннадій Зубко.

  «Українська армія сьогодні довела наше право на незалежну, суверенну та цілісну державу. А відтак і держава не повинна залишитись у боргу перед цими людьми», - наголосив Віце-прем’єр-міністр України.

  За його словами, влада повинна зробити все для створення нормальних умов життя військовослужбовців та їхніх родин.

  «У 2015 році за першими двома лотами конкурсу щодо закупівлі житла у Житомирі передбачається придбати 65 квартир військовослужбовцям. До прикладу, у 2013 році житло отримали лише 365 сімей по всій Україні», - додав Геннадій Зубко.

  «Зрозуміло, що ця існуюча система забезпечення житлом військових не ефективна і не в змозі вирішити цю проблему», - додав Геннадій Зубко.

  За словами урядовця, Міноборони разом з Мінрегіоном розробило Концепцію реформування забезпечення житлом військовослужбовців Збройних Сил України, яка розроблена із врахуванням відповідного досвіду країн НАТО.

  «Мета цієї нової Концепції – забезпечити житлом як військовослужбовців, звільнених із військової служби, так і службовим житлом тих, хто сьогодні несе службу», - зазначив він.