• In English
 • Щодо обстановки на українсько-російському кордоні та в зоні проведення АТО
  опубліковано 22 серпня 2015 року о 13:12

  Протягом доби обстановка в зоні проведення антитерористичної операції залишалася досить складною. 

  Загалом російсько-терористичні війська 3 рази обстрілювали блокпости, де прикордонники несуть службу спільно з військовослужбовцями ЗС.

  Зокрема, вчора двічі російські найманці з неконтрольованої території, а саме з н.п. Олександрівка, вели вогонь зі стрілецької зброї та гранатометів по блокпосту «Мар’їнка». Також терористи здійснили мінометний обстріл контрольного поста «Шахта родина», де несуть службу прикордонники спільно із військовослужбовцями ЗСУ. Постраждалих немає.

  Загалом в межах Донецької та Луганської областей прикордонні наряди та підрозділи ЗСУ зафіксували політ 4 безпілотників, які бойовики використовують для здійснення повітряної розвідки місць дислокації українських військових. Також прикордонний наряд виявив ще один безпілотний літальний апарат та вертоліт «Мі-8» на адміністративній межі між Херсонською областю та тимчасово окупованою територією АР Крим.

  Під час здійснення перевірочних заходів прикордонники у контрольних пунктах в'їзду/виїзду «Гнутове» та «Бугас» виявили 4-х громадян України та громадянина Пакистану без перепусток, які слідували з непідконтрольної території. Затриманих передано співробітникам МВС у Донецькій області.

  Вздовж лінії розмежування продовжуються заходи щодо припинення незаконного переміщення товарів та вантажів. Всього за добу прикордонними нарядами та зведеними мобільними групами, які діють в зоні проведення АТО, затримано 10 транспортних засобів. Автівки без належних документів намагалися провезти поза контрольними пунктами в’їзду/виїзду на територію, що тимчасово контролюється бойовиками понад 45 тонн різноманітних товарів. Наразі транспортні засоби з товарами передані представникам фіскальної служби для прийняття правового рішення.