• In English
 • З нагоди Дня Незалежності ЗМІ можуть скористатися інтернет-платформою Держкомтелерадіо "Розкажи про героя"
  опубліковано 18 серпня 2015 року о 18:01

  У червні цього року Держкомтелерадіо започаткував проект «Розкажи про героя», мета якого - зібрати на одній інтернет-платформі аудіовізуальні твори про події на Сході України для поширення їх у ЗМІ.

  На Інтернет - платформі уже зібрано чимало  аудіовізуальної продукції про подвиги, бойовий шлях Збройних Сил України, Національної гвардії, добровольчих батальйонів, волонтерів, лікарів та інших учасників визвольної війни українського народу.

  Протягом цього періоду у відкритому доступі для використання у роботі та з правом подальшого поширення у ЗМІ розміщено 165 унікальних аудіовізуальних творів – циклів передач, фільмів, та роликів присвячених подіям на сході України, протистоянню українського народу загарбницькій політиці Росії.

  Розміщені твори на цьому ресурсі можуть безперешкодно отримати та використовувати для трансляції у своєму ефірі телерадіокомпанії всіх форм власності.

  Зокрема, Національна радіокомпанія України підготувала серію програм «Герої». Також на ресурсі представлені такі унікальні цикли ДТРК: «Між миром та війною», «Не  підлягає  забуттю», «Лицарі небесної варти», «Воїни миру» «Пам`ять священна» та багато інших.

  Завантажити розміщену аудіовізуальну продукцію можна за посиланням ftp://ato5:111111@81.30.161.206

  Додаткову інформацію щодо проекту Держкомтелерадіо можна отримати за тел. (044) 279-32-94.