• In English
 • Визначено переможців конкурсу на кращі будинки і споруди 2014 року
  опубліковано 10 серпня 2015 року о 15:24

  7 серпня було нагороджено переможців конкурсу на кращі будинки і споруди, збудовані та прийняті в експлуатацію на території України у 2014 році. Нагородження відбулось у дошкільному навчальному закладі «Академія сучасної освіти», що став переможцем конкурсу у номінації «Об’єкти громадського призначення» (м. Київ, вул. Регенераторна, 4-В у Дніпровському районі).

  У заході взяли участь: Віце-прем’єр-міністр України – Міністр регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко, заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Роман Абрамовський, Голова Державної архітектурно-будівельної інспекції України Олексій Кудрявцев, Директор Департаменту містобудування та архітектури Сергій Целовальник, Голова Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації Ярослав Горбунов та інші.

  За підсумками нагородження переможцем конкурсу у номінації «Об’єкти житлового будівництва» став Житловий комплекс з об’єктами соціально-громадського призначення, паркінгами та благоустроєм пам’ятки природи «Крістерова гірка» по вул. Вишгородській, 45 у Подільському районі м. Києва (ІІІ черга будівництва 2-й та 3-й  пускові комплекси).

  У номінації «Об’єкти виробничого призначення» переміг «ВАТ «Запоріжсталь». Виробництво холоднокатаного листа для автомобілебудування. Цех холодної прокатки № 1. Реконструкція травильного відділення з переведенням на солянокислотне травлення. Комплекс будівництва неперервного травильного агрегату № 4 з установкою регенерації соляної кислоти по вул. Південне Шосе, 72 у м. Запоріжжя».

  У номінації «Об’єкти інженерно-транспортної інфраструктури» переможцем визначено Дністровську ГАЕС. Пусковий комплекс гідроагрегату № 2 у м. Новодністровськ Чернівецької області.

  Нарешті, у номінації «Об’єкти громадського призначення» перше місце розділили між собою торгово-розважальний комплекс на перетині вул. Червоногвардійської та вул. Червоноткацької в Деснянському районі м. Києва (ІІ черга будівництва 1-й та 2-й пускові комплекси) та навчально-виховний комплекс (об’єднання) у складі загальноосвітнього навчального закладу І ступеня (початкова школа) та дошкільного закладу (дитячий садок) по вул. Регенераторній, 4-В у Дніпровському районі м. Києва.

  З повним переліком переможців конкурсу на кращі будинки і споруди, збудовані та прийняті в експлуатацію на території України у 2014 році можна ознайомитися на офіційному сайті Держархбудінспекції України.