• In English
 • Антиукраїнської пропаганди на телеканалах бути не повинно, - В'ячеслав Кириленко
  опубліковано 06 лютого 2015 року о 18:30

  Російські мілітарні фільми та серіали, випущені після 1991 року, підлягають повній забороні, як і весь російський теле- і кінопродукт, створений з моменту початку російської агресії проти України, тобто з 2014 року. Таку позицію висловив Віце-прем’єр-міністр – Міністр культури України В’ячеслав Кириленко. За його словами, відповідні норми містяться в ухваленому вчора Верховною Радою Законі «Про внесення змін до деяких законів України щодо захисту інформаційного телерадіопростору України».

  «Я був одним із ініціаторів заборони російських мілітарних серіалів на українському телебаченні, і вважаю таку заборону цілком вірною», - підкреслив В’ячеслав Кириленко.

  За словами урядовця, ця заборона спирається на фактичні зміни в політиці українських телеканалів і на підтримку з боку громадської думки: опитування свідчить про обурення людей героїзацією російських силових структур у часи війни на Сході України.

  Віце-прем’єр-міністр наголосив, що кінцева мета його ініціатив – створити сприятливі умови для розвитку власного українського телекіновиробництва.