• In English
  • Івано-Франківський академічний театр відвідав з гастролями Луганську область
    опубліковано 19 січня 2015 року о 14:04

    Впродовж 17-18 січня 2015 року Івано-Франківський академічний обласний музично-драматичний театр імені Івана Франка дав серію вистав у звільнених від терористів містах Луганської області: Сєвєродонецьку, Сватовому та Кремінній. Бійцям української армії та мирному населенню було представлено спектакль «Нація» за однойменною книгою Марії Матіос.

    Драма-реквієм «Нація» побудована на основі реальних подій 40-х років минулого століття, складається з трьох новел і показує, «як з любові та у муках народжується нація». Вистави на Луганщині відбулися за участі автора збірки новел «Нація» Марії Матіос – письменниці, лауреата Національної премії України імені Тараса Шевченка, народного депутата України.

    У всіх містах, де проходила вистава, зали були переповнені. Після завершення вистави у Сєвєродонецьку від імені Луганської облдержадміністрації Марію Матіос було нагороджено відзнакою Луганської області «За розвиток регіону». Листом подяки Луганської ОДА було також відзначено директора театру, режисера Ростислава Держипільського.