• In English
 • Мінагрополітики та зернові асоціації підготували меморандум про співпрацю
  опубліковано 15 січня 2015 року о 12:17

  Міністерство аграрної політики та продовольства України провело робочу зустріч із питань функціонування ринку зерна із представниками асоціацій товаровиробників та зерноторгівельних компаній. Мета заходу – координація дій щодо функціонування ринку зерна.

  Короткострокові цілі досягнуто: відновлено співпрацю, доопрацьовано Меморандум щодо зернового ринку, сформовано бачення щодо балансів зерна.

  Під час зустрічі відповідні документи було презентовано операторам зернового ринку. Після доопрацювання пропозицій галузевими асоціаціями Мінагрополітики буде готове до підписання меморандуму.

  «Наша основна мета – забезпечити прогнозованість та прозорість зернового ринку для усіх його учасників», -  наголосив Міністр аграрної політики та продовольства Олексій Павленко.

  У Міністерстві розраховують, що діяльність робочої групи з функціонування ринку зерна буде спрямована не лише на консолідацію зусиль щодо прозорого регулювання зернового ринку, але і на  удосконалення регуляторної політики у частині дозвільних процедур.