• In English
  • Міністр охорони здоров'я обговорив з громадськістю проблеми надання психологічної підтримки
    опубліковано 15 січня 2015 року о 12:05

    Під час зустрічі між представниками громадськості та Міністром охорони здоров’я України Олександром Квіташвілі, що відбулася у МОЗ України, було розглянуто питання рівня професійної підготовки спеціалістів психолого-психіатричного профілю, кількості професійних кадрів та координації між психіатричними лікарнями.

    Координатор психологів-волонтерів Психологічної кризової служби Катерина Проноза виступила з доповіддю щодо проблем надання психологічної допомоги особам з наслідками психотравмуючих подій та запропонувала поліпшити комунікацію між органами влади та волонтерськими структурами, а також створити єдину волонтерську базу.

    Директор Українського науково-дослідного інституту соціальної і судової психіатрії та наркології МОЗ України Ірина Пінчук зауважила, що на сьогодні в Україні діє 114 психіатричних лікарень, які суттєво відрізняються за рівнем надання медичної допомоги. Тому варто працювати над створенням реабілітаційних центрів, які будуть всесторонньо надавати психологічну допомогу.