• In English
 • Олександр Квіташвілі зустрівся з представниками громадських та волонтерських організацій
  опубліковано 15 січня 2015 року о 11:56

  14 січня у МОЗ України відбулася зустріч Міністра охорони здоров’я України Олександра Квіташвілі, заступника Міністра - керівника апарату Альони Терещенко та заступника Міністра Наталі Лісневської з представниками громадських та волонтерських організацій.

  Олександр Квіташвілі звернувся до присутніх зі словами привітання та зазначив, що волонтер – це людина, яка полишила всі свої справи та самовіддано працює заради майбутнього України. Міністр акцентував, що мета сьогоднішньої зустрічі - вислухати, чим МОЗ України може допомогти волонтерському руху, почути, якою є ситуація не тільки у прифронтовій зоні АТО, а також у так званих ДНР і ЛНР, та розробити відповідні рішення, які допоможуть вирішити проблеми громадськості.

  Заступник Міністра - керівник апарату Альона Терещенко підкреслила, що в умовах воєнних дій МОЗ України перебрало на себе багато невластивих функцій воєнної медицини, та висловила подяку, що в цих складних умовах волонтери долучилися до порятунку життів як військових, так і цивільних осіб.

  Присутні обговорили проблеми надання та координації домедичної та медичної допомоги в зоні АТО, закупівель і постачання медикаментів, нормативно-правового забезпечення роботи медичних працівників у зоні АТО, а також законодавчого забезпечення переміщення медпрацівників у зону АТО.