• In English
 • У "Центрі мікрохірургії ока" безкоштовно нададуть допомогу бійцям АТО з травмами ока
  опубліковано 15 січня 2015 року о 11:37

  До 23 січня у приміщенні консультативно-діагностичного поліклінічного відділення «Центру мікрохірургії ока» (вул. Метробудівська, 12) відбудеться прийом хворих, які потребують протезування на очах. Прийом буде проводити відомий у Латвії спеціаліст з виготовлення протезів ока доктор Валдіс Валтерс.

  Доктор Валтерс – керівник єдиної у країнах Прибалтики «Лабораторії протезування ока Валтера». Так, за підтримки Фонду «Допомога Україні в Латвії», Міжнародного благодійного фонду «Реабілітаційний центр «Шпиталь Майдану», ГО «Патріотичний Рух України», ГО «Медики та волонтери «Майдану», кафедри офтальмології НМАПО ім. Шупика та Київської міської клінічної офтальмологічної лікарні «Центр мікрохірургії ока» протягом тижня (з 19.01 до 23.01) доктор Валтерс безкоштовно проконсультує бійців АТО, які втратили око під час бойових дій.

  Доктор Валтерс готовий забезпечити 30-ти пораненим бійцям безкоштовне встановлення високоякісних протезів із креолітного скла та ще 30-ти бійцям – встановлення тимчасових протезів. 5 бійців, які потребують складної пластики орбіти, будуть забезпечені безкоштовними ектопротезами безпосередньо у клініці доктора Валтерса в Латвії.

  Попередній запис на консультацію проводиться за телефоном: (044) 408-29-88 та через форму на сайті http://цмхо.com.ua/zapis  до 16 січня.