• In English
 • Українська влада запроваджує реформи задля підвищення соціальних стандартів, - Павло Розенко
  опубліковано 14 січня 2015 року о 11:44

  «Соціальні стандарти не підвищувалися протягом минулого року. Сьогодні, на жаль, економічна ситуація не покращується. Ми сподіваємося, що заходи, які пропонує Уряд, дадуть можливість невеликого економічного зростання з кінця 2015 року. Тоді з’являться передумови, додатковий ресурс для підвищення соціальних стандартів. Навіть підвищення з 1 грудня 2015 року – досить амбітний план. І це вже не заява, а закон про Державний бюджет України. Підвищення мінімальної пенсії, мінімальної заробітної плати і прожиткового мінімуму складе 13%», - повідомив Міністр соціальної політики Павло Розенко в ефірі «Громадського телебачення» 13 січня 2015 року.

  Міністр підкреслив, щоб забезпечити підвищення потрібно провести досить велику роботу: «Будуть реформи, зміни в економіки, буде покращення інвестиційного клімату, легалізація заробітних плат – ми зможемо це реалізувати».

  Окрім того, Павло Розенко повідомив, що є певні напрацювання, і Верховною Радою України було надане доручення Уряду проаналізувати розвиток фінансово-економічної ситуації в Україні та розглянути можливість індексації мінімального розміру соціальних виплат з 1 липня 2015 року.

  «Ми будемо робити все, щоб українська економіка запрацювала і можна було розглянути можливість провести індексацію мінімальних заробітних плат та пенсій в Україні. Щоб це зробити ми всі – Президент України, Уряд, Верховна Рада України – маємо за ці півроку здійснити реальні реформи, які будуть давати реальний результат», - наголосив Міністр.