• In English
 • Полтавська область: рятувальники доставлять гуманітарну допомогу для громадян зі Сходу країни
  опубліковано 13 січня 2015 року о 14:15

  На виконання завдань Уряду, за підтримки Управління Верховного Комісара ООН у справах біженців та Полтавської обласної державної адміністрації, з метою соціального захисту внутрішньо переміщених осіб розпочалася реалізація проекту щодо гуманітарної допомоги внутрішньо переміщеним особам, які нині проживають на території Полтавської області. У ході реалізації Проекту передбачено надання вразливим верствам населення із числа внутрішньо переміщених осіб комплекти гуманітарної допомоги, а саме: продуктові набори, постільні набори, набори теплого одягу для дорослих та дітей.

  Так, зранку 13 січня у м. Полтава рятувальники завантажили та відправили гуманітарну допомогу: одяг, спальні мішки, набори гігієни, рушники та інше для громадян, які переїхали з Донбасу.

  «Сьогодні рятувальники в черговий раз доставляють гуманітарну допомогу для людей, які її потребують. Завдяки спільним зусиллям з благодійною асоціацією «Світло надії» доставимо допомогу переселенцям, які нині проживають у містах Кременчук та Комсомольськ», - зауважив начальник ГУ ДСНС України у Полтавській області Роман Кириленко.

  Гуманітарна допомога для переселенців, які проживають на території Полтавщини, надійшла до Полтави, а вже з цього міста буде направлена у інші райони області. Благодійна асоціація «Світло надії», яка приймала вантаж, звернулася за допомогою до рятувальників з проханням доставити допомогу до місць призначення.

  «Хочу подякувати співробітникам Служби порятунку за підтримку та допомогу в доставці, завдяки цьому вже найближчим часом переміщені особи отримають від Управління Верховного Комісара ООН у справах біженців гуманітарну допомогу, яка буде особливо корисною взимку», - зазначила заступник виконавчого директора БА «Світло надії» Надія Тимошенко.

  Переглянути відео: https://www.youtube.com/watch?v=ag3r9zleBZc