• In English
 • Заступник Міністра фінансів Денис Фудашкін: Крім податку на розкіш, на автомобілі не вводилося ніяких інших нових податків
  опубліковано 03 січня 2015 року о 17:20

  «Відповідно до змін до Податкового законодавства розширено застосування податку на майно і передбачено оподаткування дорогих автомобілів та транспортних засобів із щорічною сплатою податку на майно у розмірі 25 тис. грн. Це стосується виключно автомобілів з обсягом двигуна більше 3-х літрів та строком експлуатації до 5-ти років. Інших нових податків щодо оподаткування автомобілів не вводилося», - наголосив заступник Міністра фінансів України Денис Фудашкін під час брифінгу у Будинку Уряду 3 січня.

  Він також додав, що оприлюднені і набули чинності зміни до іншого законодавства та Держаний бюджет на 2015 рік.

  Урядовець підкреслив, що дане оподаткування стосується всього лише 17 тис. 300 автомобілів, зареєстрованих в Україні, при загальній кількості понад 1,3 млн. автомобілів. «Тобто, оподаткування податком на майно автотранспортних засобів буде стосуватися тільки невеликої кількості автомобілів - 1,3%», - наголосив Денис Фудашкін.

  Водночас, за його словами, був скасований податок за першу реєстрацію, база оподаткування якого співпадає з акцизним податком на автотранспортні засоби і відповідним чином був об’єднаний платіж та перераховані акцизні ставки податку з автотранспортних засобів.

   

  Відео: http://195.78.68.22/video/2015/01/03_01_15_SNH_Fudashkin_Bryfing.mp4