• In English
 • Арсеній Яценюк сподівається, що з призначенням голови НАБ справи із боротьбою з корупцією підуть на краще
  опубліковано 30 грудня 2014 року о 18:06

  Доки корумповані високопосадовці, як колишнього режиму, так і сьогоднішньої влади, не сядуть у тюрму, ніхто не повірить у справедливість. На цьому наголосив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк на прес-конференції 30 грудня.

  Арсеній Яценюк розповів, що як тільки він отримав «папір з грифом таємно з однієї з правоохоронних структур зі спеціальним статусом щодо діяльності Укрзалізниці, де було написано, що є вірогідність зловживання», одразу прийняв рішення про відсторонення керівника на період розслідування.

  «Як Прем'єр-міністр України я прийняв рішення відсторонити керівника Укрзалізниці, призначити службове розслідування і у випадку виявлення фактів подати відповідні матеріали до правоохоронних органів. Що було й зроблено», - повідомив Арсеній Яценюк, зазначивши, що така ініціатива Уряду стосується й інших компаній.

  «В Уряду немає повноважень притягати нікого до кримінальної відповідальності, це функція прокуратури. І саме тому я дійсно дуже б хотів, щоб вся правоохоронна система і органи прокуратури притягнули до відповідальності як сьогоднішніх, так і минулих. До того моменту, доки реально високопосадовці колишнього режиму і сьогоднішньої влади не сядуть у тюрму, ніхто не повірить у справедливість», - наголосив Арсеній Яценюк.

  На переконання Прем’єр-міністра, притягнення до відповідальності «реального і справжнього корупціонера» буде найкращою відповіддю на питання проведення антикорупційної реформи.

  «Сподіваюся, що з призначенням керівника Національного антикорупційного бюро справи підуть на краще», - зазначив Арсеній Яценюк, додавши, що «обсяг повноважень, який в Національному антикорупційному бюро, м'яко кажучи, великий - починаючи з проведення обшуків без санкцій і закінчуючи всією широтою повноважень по боротьбі з корупцією».